Ognisko Rzeszów – Parafia św. Wojciecha i św. Stanisława, Plac Farny 5

Parafia
Spotkania w Parafii pw. św. Wojciecha i św. Stanisława w Rzeszowie, ul. Plac Farny 5, 35-010 Rzeszów - odbywają się w każdą ostatnią sobotę miesiąca (lub po zapowiedzi na naszej stronie ogniska Sychar Rzeszów w innym terminie). Rozpoczynamy od uczestnictwa we Mszy św. o godz. 19.00 (czas letni), a w czasie zimowym o godz. 18.00. Po Mszy św. przechodzimy do salki parafialnej, gdzie odbywa się spotkanie, wspólna modlitwa i świadectwa. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Zbigniew Lubas.
Parafia pw. św. Wojciecha i św. Stanisława >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Spotkanie rozpoczęło się tradycyjnie Mszą Świętą w intencji małżeństw i rodzin wspólnoty Sychar. Po mszy powierzaliśmy wszystkie nasze intencje adorując Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Po adoracji w spotkaniu w salce uczestniczyło 10 osób, co przy nieobecności „stałych bywalców”, świadczy o tym, że wspólnota rzeszowska rośnie…Bogu niech będą dzięki! Dzieliliśmy się naszymi przeżyciami i świadectwem trudnej lecz wiernej miłości małżeńskiej.
Świadectwa i modlitwa wspólnotowa przeciągnęły się do późnego wieczora, nasze spotkanie skończyło się ok 23.30.
Bóg zapłać dzielnym i wspaniałym niewiastom z Dębicy, dzięki za Wasze świadectwo i obecność!
Jak powiedział Jan Paweł II „dzisiejsze czasy nie potrzebują nauczycieli lecz świadków”
Intencje naszej wspólnoty zaniesie w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę nasz duszpasterz i być może dołączy ktoś ze wspólnoty.
Zrodziła się potrzeba modlitwy wstawienniczej w parach („Jedni drugich brzemiona noście”) i wkrótce rzeszowska wspólnota rozpocznie program 12 kroków.

Kronika