Ognisko Rzeszów – Parafia św. Wojciecha i św. Stanisława, Plac Farny 5

Parafia
Spotkania w Parafii pw. św. Wojciecha i św. Stanisława w Rzeszowie, ul. Plac Farny 5, 35-010 Rzeszów - odbywają się w każdą ostatnią sobotę miesiąca (lub po zapowiedzi na naszej stronie ogniska Sychar Rzeszów w innym terminie). Rozpoczynamy od uczestnictwa we Mszy św. o godz. 19.00 (czas letni), a w czasie zimowym o godz. 18.00. Po Mszy św. przechodzimy do salki parafialnej, gdzie odbywa się spotkanie, wspólna modlitwa i świadectwa. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Zbigniew Lubas.
Parafia pw. św. Wojciecha i św. Stanisława >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W dzisiejszym spotkaniu, które rozpoczęło się wspólnym odmówieniem o godz. 15:00 Koronki do Bożego Miłosierdzia, uczestniczyło 9 osób dorosłych, w tym jedna para małżeńska i 2 dzieci. Była wspólna modlitwa i świadectwa, po spotkaniu przed Najświętszym Sakramentem po odśpiewaniu Litanii Loretańskiej uroczyście zawierzyliśmy nasze małżeństwa i wszystkie małżeństwa w kryzysie oraz zagrożone rozpadem Panu Jezusowi i Matce Bożej Aktem Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi oraz Aktem Zawierzenia Małżeństwa ruchu RWS (Ruchu Wiernych Serc).
Grupa 12 kroków podsumowała krok czwarty ;-))) Alleluja i do przodu!
Zachęcamy do uczestnictwa we wspólnej Mszy świętej, szczególnie tych sprawowanych w intencji małżeństw w kryzysie (kościół Farny w Rzeszowie – niedziela 29 maja godz. 11:00, sobota 25 czerwca godz. 8:30 oraz 19:00, 30 lipca godz. 19:00, 27 sierpnia godz. 19:00) razem z dziećmi.

Kronika