Ognisko Rzeszów – Parafia św. Wojciecha i św. Stanisława, Plac Farny 5

Parafia
Spotkania w Parafii pw. św. Wojciecha i św. Stanisława w Rzeszowie, ul. Plac Farny 5, 35-010 Rzeszów - odbywają się w każdą ostatnią sobotę miesiąca (lub po zapowiedzi na naszej stronie ogniska Sychar Rzeszów w innym terminie). Rozpoczynamy od uczestnictwa we Mszy św. o godz. 19.00 (czas letni), a w czasie zimowym o godz. 18.00. Po Mszy św. przechodzimy do salki parafialnej, gdzie odbywa się spotkanie, wspólna modlitwa i świadectwa. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Zbigniew Lubas.
Parafia pw. św. Wojciecha i św. Stanisława >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W spotkaniu uczestniczyło 11 osób, w tym jedna para małżeńska. Towarzyszył nam ks. proboszcz Jan Szczupak.
Spotkanie miało charakter modlitewny. Rozpoczęliśmy tradycyjnie Koronki do Miłosierdzia Bożego w intencji naszych małżeństw i wszystkich małżeństw w kryzysie i odmówiliśmy część radosną Różańca przeplataną świadectwami.

W trakcie spotkania dowiedzieliśmy się o tragicznej śmierci ks. Marka Barcia, wikarego w tutejszej parafii. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

Grupa w skupieniu przeżywała wspólnie Eucharystię o 19.00 w intencji małżonków w 1 rocznicę ślubu – oby nie doświadczyli kryzysu, a trwali w wierze i wierności małżeńskiej przysiędze.

Kronika