Ognisko Rzeszów – Parafia św. Wojciecha i św. Stanisława, Plac Farny 5

Parafia
Spotkania w Parafii pw. św. Wojciecha i św. Stanisława w Rzeszowie, ul. Plac Farny 5, 35-010 Rzeszów - odbywają się w każdą ostatnią sobotę miesiąca (lub po zapowiedzi na naszej stronie ogniska Sychar Rzeszów w innym terminie). Rozpoczynamy od uczestnictwa we Mszy św. o godz. 19.00 (czas letni), a w czasie zimowym o godz. 18.00. Po Mszy św. przechodzimy do salki parafialnej, gdzie odbywa się spotkanie, wspólna modlitwa i świadectwa. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Zbigniew Lubas.
Parafia pw. św. Wojciecha i św. Stanisława >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Spotkanie w sobotę 28 stycznia rozpoczęło się tradycyjnie modlitwą Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Było nas 8 uczestników, „stałych bywalców” nie są w stanie odstraszyć nawet siarczyste mrozy ;-).
Tematem spotkania była katecheza księdza Zbigniewa na temat encykliki błogosławionego Jana Pawła II „Evangelium vitae” poświęconej grzechom przeciwko życiu takim jak aborcja, eutanazja, samobójstwo. Wzajemne wsparcie i modlitwa są nam busolą we współczesnym zaganianym świecie w którym modne są blichtr i łatwizna. A my pod prąd, z Panem Jezusem i przyjaciółmi…
Bog niech będą dzięki!

Kronika