Ognisko Rzeszów – Parafia św. Wojciecha i św. Stanisława, Plac Farny 5

Parafia
Spotkania w Parafii pw. św. Wojciecha i św. Stanisława w Rzeszowie, ul. Plac Farny 5, 35-010 Rzeszów - odbywają się w każdą ostatnią sobotę miesiąca (lub po zapowiedzi na naszej stronie ogniska Sychar Rzeszów w innym terminie). Rozpoczynamy od uczestnictwa we Mszy św. o godz. 19.00 (czas letni), a w czasie zimowym o godz. 18.00. Po Mszy św. przechodzimy do salki parafialnej, gdzie odbywa się spotkanie, wspólna modlitwa i świadectwa. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Zbigniew Lubas.
Parafia pw. św. Wojciecha i św. Stanisława >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Spotkanie w sobotę 29 września, w  dzień w którym wspominamy św. Archaniołów, odbyło się w małym gronie i w kameralnej atmosferze. Rozpoczęsliśmy tradycyjnie od modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji małżeństw w kryzysie.

Ksiądz wygłosił dla nas katechezę na temat grzechów przeciwko czci Bożej, bałwochwalstwa i innych zagrożeń duchowych, szczególnie w odniesieniu do współczesnego świata.

Na zakończenie spotkania uczestniczyliśmy wspólnie w Eucharystii o godz. 19.00, z indywidualnym błogosławieństwem.

Święty Michale Archaniele, broń nas w walce. Przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg poskromi, pokornie błagamy, a Ty, Książę Zastępów niebieskich mocą Bożą strąć do piekła szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz krążą po świecie. Amen. * * * Święty Michale Archaniele, który wraz z Aniołami zwyciężyłeś szatana w niebie, dopomóż nam zwyciężyć go na ziemi.

Kronika