Ognisko Rzeszów – Parafia św. Wojciecha i św. Stanisława, Plac Farny 5

Parafia
Spotkania w Parafii pw. św. Wojciecha i św. Stanisława w Rzeszowie, ul. Plac Farny 5, 35-010 Rzeszów - odbywają się w każdą ostatnią sobotę miesiąca (lub po zapowiedzi na naszej stronie ogniska Sychar Rzeszów w innym terminie). Rozpoczynamy od uczestnictwa we Mszy św. o godz. 19.00 (czas letni), a w czasie zimowym o godz. 18.00. Po Mszy św. przechodzimy do salki parafialnej, gdzie odbywa się spotkanie, wspólna modlitwa i świadectwa. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Zbigniew Lubas.
Parafia pw. św. Wojciecha i św. Stanisława >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Serdecznie zapraszamy osoby przeżywające kryzys lub rozpad małżeństwa sakramentalnego na spotkanie w sobotę 26 stycznia 2013. Spotkanie rozpoczyna się o godz. 15.00 wspólną Koronką do Bożego Miłosierdzia w sali parafialnej (wejście przez nowy parking za pocztą, w lewo po schodach i pierwsze drzwi po lewej)

Spotkanie kończymy Mszą świętą o godz. 18.00

We poniedziałek 28 stycznia lub wtorek 29 stycznia po wieczornej Mszy świętej będzie zorganizowane spotkanie z przedstawicielem OWMM Sychar w Bonn w Niemczech, również serdecznie zapraszamy do udziału w nim i wysłuchania świadectwa.

Szczęść Boże wszystkim w Nowym ROku!

Kronika