Ognisko Rzeszów – Parafia św. Wojciecha i św. Stanisława, Plac Farny 5

Parafia
Spotkania w Parafii pw. św. Wojciecha i św. Stanisława w Rzeszowie, ul. Plac Farny 5, 35-010 Rzeszów - odbywają się w każdą ostatnią sobotę miesiąca (lub po zapowiedzi na naszej stronie ogniska Sychar Rzeszów w innym terminie). Rozpoczynamy od uczestnictwa we Mszy św. o godz. 19.00 (czas letni), a w czasie zimowym o godz. 18.00. Po Mszy św. przechodzimy do salki parafialnej, gdzie odbywa się spotkanie, wspólna modlitwa i świadectwa. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Zbigniew Lubas.
Parafia pw. św. Wojciecha i św. Stanisława >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W sobotę 30.08 spotkanie miało charakter „wakacyjny”, w domu u Daniela. Jak zazwyczaj nasze Sycharki  stanęły na wysokości zadania – było coś dla ciała (smakowite dania z grilla) oraz coś dla ducha, modlitwa, Słowo Boże oraz osobiste dzielenie się. Nasze spotkanie ubogaciło również swoja obecnością  jedno małżeństwo ze wspólnoty domowego Kościoła i nowa siostra z Łańcuta.

Kolejne spotkanie odbędzie się już tak jak zwykle w salce katechetycznej obok kościoła farnego w Rzeszowie, w dniu 28.09.13 o godz.15. W tym spotkaniu zapowiedział swój udział nasz krajowy duszpasterz wspólnot Sychar ks. Paweł Dubowik. Wszystkich chętnych zarówno nowych jak i starych bywalców serdecznie zapraszamy.

UWAGA: w najbliższą sobotę 14.09 mamy wyjazd do Borku Starego. Wyjazd spod kościoła farnego o godz.13:30 , powrót po mszy, wieczorem ok. godz. 20. Chętnych proszę o kontakt pod numerem telefonu 0728846064

Z Panem Bogiem,

Art

Kronika