Ognisko Rzeszów – Parafia św. Wojciecha i św. Stanisława, Plac Farny 5

Parafia
Spotkania w Parafii pw. św. Wojciecha i św. Stanisława w Rzeszowie, ul. Plac Farny 5, 35-010 Rzeszów - odbywają się w każdą ostatnią sobotę miesiąca (lub po zapowiedzi na naszej stronie ogniska Sychar Rzeszów w innym terminie). Rozpoczynamy od uczestnictwa we Mszy św. o godz. 19.00 (czas letni), a w czasie zimowym o godz. 18.00. Po Mszy św. przechodzimy do salki parafialnej, gdzie odbywa się spotkanie, wspólna modlitwa i świadectwa. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Zbigniew Lubas.
Parafia pw. św. Wojciecha i św. Stanisława >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

nasz Sycharowy Oplatek 23_12_2013 022

W sobotę 14.grudnia odbyło się Wspólne Spotkanie Opłatkowe, dzielenie się opłatkiem, radością , życzenia i śpiewanie kolęd, jak w rodzinie bycie razem w niezapomniany wieczór zbliżający nas do Świąt Bożego Narodzenia. Byliśmy razem i było nam dobrze. Ks.Zbyszek przypomniał o tradycjach związanych z Adwentem oraz z Bożym Narodzeniem i Wigilią a potem wspólnie kolędowaliśmy… Cicha Noc święta Noc…. i wiele innych pięknych kolęd i pastorałek. W niejednym oku zakręciła się  łza wzruszenia. Oby Boża Dziecina przyniosła nam Pokój i Dobro do naszych najbliższych, których kochamy, do naszych dzieci i rodzin, do naszych serc . ….

Kolejne Spotkanie już po Świętach, ale jeszcze tuż przed Nowym Rokiem w dn. 28.12.2013. o godz.15 w naszej salce ….zapraszamy na pożegnanie starego roku. Art.

Kronika