Ognisko Rzeszów – Parafia św. Wojciecha i św. Stanisława, Plac Farny 5

Parafia
Spotkania w Parafii pw. św. Wojciecha i św. Stanisława w Rzeszowie, ul. Plac Farny 5, 35-010 Rzeszów - odbywają się w każdą ostatnią sobotę miesiąca (lub po zapowiedzi na naszej stronie ogniska Sychar Rzeszów w innym terminie). Rozpoczynamy od uczestnictwa we Mszy św. o godz. 19.00 (czas letni), a w czasie zimowym o godz. 18.00. Po Mszy św. przechodzimy do salki parafialnej, gdzie odbywa się spotkanie, wspólna modlitwa i świadectwa. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Zbigniew Lubas.
Parafia pw. św. Wojciecha i św. Stanisława >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W ostatnią sobotę 2013 roku spotkaliśmy się w naszej salce na I p. domu parafialnego. Tematem spotkania była rola cierpienia oraz zaufania Panu Bogu w naszym życiu. Często w chwilach trudnych zadajemy sobie pytanie: dlaczego mnie to spotkało. Lepiej jest spytać: po co, w jakim celu…? Wszystko co nas spotyka jest w jakimś celu i tylko zaufanie Panu Bogu nadaje głęboki sens cierpienia w naszym życiu.

W styczniu odbędą się dwa spotkania: 11.01 – grupa wsparcia oraz 25.01 spotkanie formacyjne.

Dwa dodatkowe ogłoszenia:

6.01 Święto Trzech Króli : zapraszamy w imieniu Daniela na koncert do Łańcuta, który odbędzie się w kościele farnym o godz.16:30. Wyruszymy z Rzeszowa.  Mamy jeszcze wolne miejsce w samochodzie.

21.01Spotkanie na temat zagrożeń ideologii gender, które poprowadzi ks.Prof. Dariusz Okow Rzeszowie w bazylice oo. Bernardynów o godz.19:10.

szczegóły tutaj…

http://www.bernardyni.rzeszow.pl/?katacheza-audiowizualna,200

 

pozdrawiam

Art

 

 

 

 

Kronika