Ognisko Rzeszów – Parafia św. Wojciecha i św. Stanisława, Plac Farny 5

Parafia
Spotkania w Parafii pw. św. Wojciecha i św. Stanisława w Rzeszowie, ul. Plac Farny 5, 35-010 Rzeszów - odbywają się w każdą ostatnią sobotę miesiąca (lub po zapowiedzi na naszej stronie ogniska Sychar Rzeszów w innym terminie). Rozpoczynamy od uczestnictwa we Mszy św. o godz. 19.00 (czas letni), a w czasie zimowym o godz. 18.00. Po Mszy św. przechodzimy do salki parafialnej, gdzie odbywa się spotkanie, wspólna modlitwa i świadectwa. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Zbigniew Lubas.
Parafia pw. św. Wojciecha i św. Stanisława >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Drodzy Sycharkowicze,

Pragniemy przyłączyć się do ogólnopolskiej akcji promocji charyzmatu Sychar (każde trudne małżeństwo jest do uratowania) wśród naszych lokalnych wspólnot kościelnych w parafiach, gdzie mieszkamy i żyjemy.  Dlatego – tak jak sygnalizowałem ostatnio – planujemy przeprowadzić spotkania i rozmowy z księżmi proboszczami.  Będzie to okazja do przedstawienia i poznania siebie oraz zaprezentowania działalności naszej wspólnoty. Takie rozmowy mogą również przyczynić się do nawiązania współpracy i przynieść dobre owoce, o których teraz nie wiemy.

Do tego celu posłużą nam materiały tj. broszurki sycharowskie, ulotni, książka Ani „Sychar – ile jest warta twoja obrączka?, plakaty. Wszystkich chętnych proszę o kontakt ze mną na numer telefonu: 728846064  lub odpowiadając na ten email.

Wiele osób nie wie jeszcze co to jest Sychar, wielu opuszczonych małżonków dzięki nam może poznać, że jest sens trwania w wierności przy Chrystusie.

W naszym życiu  potrzebujemy wsparcia modlitewnego dlatego chcemy się modlić tworząc Żywy Różaniec , oddając siebie samych i nasze rodziny w opiekę naszej Najświętszej Matki. W tej chwili jest nas siedem zapisanych osób chętnych (ks. Zbyszek, Kasia, Basia, Gosia, Maria, Edyta i ja.)  Brakuje nam jeszcze 8 osób.

Proszę i zachęcam do zapisywania się i do kontaktu ze mną. Wystarczy zadzwonić, wysłać do mnie smsa albo maila.

Pozdrawiam

Art

Kronika