Ognisko Rzeszów – Parafia św. Wojciecha i św. Stanisława, Plac Farny 5

Parafia
Spotkania w Parafii pw. św. Wojciecha i św. Stanisława w Rzeszowie, ul. Plac Farny 5, 35-010 Rzeszów - odbywają się w każdą ostatnią sobotę miesiąca (lub po zapowiedzi na naszej stronie ogniska Sychar Rzeszów w innym terminie). Rozpoczynamy od uczestnictwa we Mszy św. o godz. 19.00 (czas letni), a w czasie zimowym o godz. 18.00. Po Mszy św. przechodzimy do salki parafialnej, gdzie odbywa się spotkanie, wspólna modlitwa i świadectwa. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Zbigniew Lubas.
Parafia pw. św. Wojciecha i św. Stanisława >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Witam,

wczoraj odbyło się listopadowe spotkanie naszego Ogniska. Spotkaliśmy się  w domu parafialnym ponieważ w domu katechetycznym, gdzie się spotykaliśmy, teraz odbywa się generalny remont … akurat zaczyna się dzisiaj Adwent, więc my wszyscy też powinniśmy pomyśleć o remoncie naszych dusz … (ale to tak na marginesie ).

Wczoraj na spotkaniu rozmawialiśmy na temat UWIELBIENIA PANA BOGA W NASZYM ŻYCIU. Okazuje się, że taka postawa, ma ogromną moc uzdrawiającą i przemieniającą życie , i postępowanie; daje to moc w wewnętrznej walce w której Bóg jest naszym sprzymierzeńcem, bo stoimy po Jego stronie, oddając Jemu cześć i chwałę jako Bogu – do czego każdy z nas jest powołany tu na ziemie i w wieczności..

Były mocne świadectwa. myślę, że na kolejnym spotkaniu formacyjnym, wiele z tych tematów będzie pogłębione.

UWAGA:

najbliższe spotkanie już 13 GRUDNIA o godz. 15 w domu parafialnym – NASZ SYCHAROWSKI OPŁATEK

zapraszam wszystkich serdecznie na wspólne kolędowanie i dzielenie się opłatkiem. mam też nadzieję że nie zabraknie  słodkości i owoców… tak jak w zeszłym roku (jeśli ktoś może upiec coś pysznego, to gorąco zachęcam i proszę… oczywiście ukłon w stronę naszych Sióstr). Najważniejsza jest jednak WASZA OBECNOŚĆ, wspólne bycie razem i świętowanie.

zapraszam serdecznie

Art

 

 

Kronika