Ognisko Rzeszów – Parafia św. Wojciecha i św. Stanisława, Plac Farny 5

Parafia
Spotkania w Parafii pw. św. Wojciecha i św. Stanisława w Rzeszowie, ul. Plac Farny 5, 35-010 Rzeszów - odbywają się w każdą ostatnią sobotę miesiąca (lub po zapowiedzi na naszej stronie ogniska Sychar Rzeszów w innym terminie). Rozpoczynamy od uczestnictwa we Mszy św. o godz. 19.00 (czas letni), a w czasie zimowym o godz. 18.00. Po Mszy św. przechodzimy do salki parafialnej, gdzie odbywa się spotkanie, wspólna modlitwa i świadectwa. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Zbigniew Lubas.
Parafia pw. św. Wojciecha i św. Stanisława >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Ostatnie spotkanie w styczniu poświęcone było rozważaniu Słowa Bożego na temat tzw wyłączenia „za wyjątkiem nierządu”, fragmentu ewangelii wg św.Mateusza. Słowa Naszego Pana są jednoznaczne – w zamyśle Boga nie ma miejsca na rozwód i cudzołóstwo. Zainteresowanych pogłębieniem tematu odsyłam do materiałów o kt. rozmawialiśmy, poniżej link.

O. Salij o małżeństwie

Ew św Mateusza, analiza C.Podolski

Kolejne spotkanie Sychar wspólnoty rzeszowskiej odbędzie się w lutym, w sobotę 27.02.2016. godz. 15 w salce katechetycznej przy kościele farnym w Rzeszowie (wejście do salki od strony klasztory sióstr).

zapraszam,

Kronika