Ognisko Rzeszów – Parafia św. Wojciecha i św. Stanisława, Plac Farny 5

Parafia
Spotkania w Parafii pw. św. Wojciecha i św. Stanisława w Rzeszowie, ul. Plac Farny 5, 35-010 Rzeszów - odbywają się w każdą ostatnią sobotę miesiąca (lub po zapowiedzi na naszej stronie ogniska Sychar Rzeszów w innym terminie). Rozpoczynamy od uczestnictwa we Mszy św. o godz. 19.00 (czas letni), a w czasie zimowym o godz. 18.00. Po Mszy św. przechodzimy do salki parafialnej, gdzie odbywa się spotkanie, wspólna modlitwa i świadectwa. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Zbigniew Lubas.
Parafia pw. św. Wojciecha i św. Stanisława >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

 

Kochani

na początek kilka słów o wydarzeniach w których udział wzięli przedstawiciele naszej wspólnoty

  • 8 kwietnia 3 osoby z rzeszowskiego ogniska (Ania,  Małgosia i Kasia) na zaproszenie duszpasterza KSM (ks. Tomoń)
    uczestniczyły w spotkaniu formacyjnym młodzieży KSM w domu rekolekcyjnym błogosławionej Karoliny i złożyły świadectwa osobiste oraz opowiedziały o rzeszowskiej wspólnocie Sychar. Było to spotkanie pełne Mocy Ducha Świętego i owocne dla obu stron.
  • w miniony weekend 15-17.04, 3 inne osoby (Tomek, Daniel i Artur) uczestniczyli w ogólnopolskich rekolekcjach Sychar w Porszewicach. Prowadził je ks. prof. Jaworski ( ten od 12kroków). Dużo treści, spotkań z przyjaciółmi i modlitwy.

W tym miesiącu spotkanie ogniska w Rzeszowie odbędzie się w ostatnią sobotę kwietnia 30.04 o godz. 15 w domu katechetycznym obok fary, tak jak ostatnio.

I ostatnia informacja – mam do przekazania komunikat, że decyzją zarządu wspólnoty Sychar nie zostanie otwarte ognisko w Łańcucie. Zapraszamy wszystkich chętnych do ogniska rzeszowskiego.

pozdrawiam serdecznie

Art

Kronika