Ognisko Rzeszów – Parafia św. Wojciecha i św. Stanisława, Plac Farny 5

Parafia
Spotkania w Parafii pw. św. Wojciecha i św. Stanisława w Rzeszowie, ul. Plac Farny 5, 35-010 Rzeszów - odbywają się w każdą ostatnią sobotę miesiąca (lub po zapowiedzi na naszej stronie ogniska Sychar Rzeszów w innym terminie). Rozpoczynamy od uczestnictwa we Mszy św. o godz. 19.00 (czas letni), a w czasie zimowym o godz. 18.00. Po Mszy św. przechodzimy do salki parafialnej, gdzie odbywa się spotkanie, wspólna modlitwa i świadectwa. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Zbigniew Lubas.
Parafia pw. św. Wojciecha i św. Stanisława >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Na ostatnim spotkaniu omawialiśmy temat wychowania dzieci. Pomimo różnych skomplikowanych często sytuacji zawsze istnieje możliwość pomocy tym najmniejszym. A jak wiadomo bez nas rodziców nasze dzieci same nie dadzą rady. Często jednak zadajemy sobie pytanie – jak to zrobić? Z pomocą przychodzi nam nasz Pan w swoim Słowie. Edukacja, przykład i dyscyplina jako metody skutecznego wychowania naszych pociech a to wszystko w świetle biblii. Odsyłam do materiałów które omawialiśmy na spotkaniu:

co-mowi-biblia-o-wychowaniu-i-ksztalceniu-dzieciibl

 

Uwaga!

Ustaliliśmy ZMIANĘ GODZINY ROZPOCZĘCIA NASZYCH SPOTKAŃ.

Kolejne spotkania naszego rzeszowskiego Ogniska Sychar będą rozpoczynać się mszą św (o godz 18 – okres zimowy a w lecie o godz. 19). Po mszy spotykamy się w salce w domu katechetycznym, jak do tej pory.  W spotkaniach będzie brał udział nasz opiekun, Ks. Zbigniew.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w sobotę dn. 29.10.2016  -rozpoczynamy mszą św. o godz.18.

Chętne osoby do czytania lekcji mszalnych oraz śpiewu psalmu responsoryjnego zapraszam ok.20 min przed mszą do zakrystii.

zapraszam.

Kronika