Ognisko Rzeszów – Parafia św. Wojciecha i św. Stanisława, Plac Farny 5

Parafia
Spotkania w Parafii pw. św. Wojciecha i św. Stanisława w Rzeszowie, ul. Plac Farny 5, 35-010 Rzeszów - odbywają się w każdą ostatnią sobotę miesiąca (lub po zapowiedzi na naszej stronie ogniska Sychar Rzeszów w innym terminie). Rozpoczynamy od uczestnictwa we Mszy św. o godz. 19.00 (czas letni), a w czasie zimowym o godz. 18.00. Po Mszy św. przechodzimy do salki parafialnej, gdzie odbywa się spotkanie, wspólna modlitwa i świadectwa. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Zbigniew Lubas.
Parafia pw. św. Wojciecha i św. Stanisława >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Kochani,

pragnę wszystkim podziekować za udział w naszych rekolekcjach. Szczególne podziękowania kieruję do naszego Księdza Rekolekcjonisty. Ks Zbigniew miał dla nas piekne i głębokie słowo – tak bardzo potrzebne na drodze naszego chrześcijańskiego wzrastania – słowo o modlitwie, liturgii mszy św., o różańcu, o małżeństwie i jego nierozerwalności. Wiele głębokich treści, które teraz zasiade, będą na pewno wydawać dobre owoce.

Nasze wrześniowe spotkanie odbędzie się w dniu 30.09 o godz. 18. Zaczynamy jak zwykle od mszy św. a potem w salce będziemy kontynuować spotkanie.

zapraszam i do zobaczenia,

Art

Kronika