Ognisko Rzeszów – Parafia św. Wojciecha i św. Stanisława, Plac Farny 5

Parafia
Spotkania w Parafii pw. św. Wojciecha i św. Stanisława w Rzeszowie, ul. Plac Farny 5, 35-010 Rzeszów - odbywają się w każdą ostatnią sobotę miesiąca (lub po zapowiedzi na naszej stronie ogniska Sychar Rzeszów w innym terminie). Rozpoczynamy od uczestnictwa we Mszy św. o godz. 19.00 (czas letni), a w czasie zimowym o godz. 18.00. Po Mszy św. przechodzimy do salki parafialnej, gdzie odbywa się spotkanie, wspólna modlitwa i świadectwa. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Zbigniew Lubas.
Parafia pw. św. Wojciecha i św. Stanisława >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Kochani

najbliższe spotkanie naszej Wspólnoty odbędzie się w ostatnią sobotę grudnia w dn. 29.grudnia. Spotykamy się najpierw na mszy o godz.18 a potem w salce . Będzie to spotkanie opłatkowe a równocześnie pożegnanie starego roku.

Jeżeli ktoś chciałby zaangażować się  w pomoc przy zorganizowaniu spotkania opłatkowego Wspólnoty proszę o kontakt ze mną. Jeśli nasz Pan dał komuś dar pieczenia ciast lub przyrządzania innych smakołyków to zachęcam, żeby ujawnić swój „charyzmat” i radośnie pochwalić się nim przed Wspólnotą. Najważniejsza jest jednak obecność i wspólna radość świętowania.

zapraszam i do zobaczenie,

Z Bogiem

Art

Kronika