Ognisko Rzeszów – Parafia św. Wojciecha i św. Stanisława, Plac Farny 5

Parafia
Spotkania w Parafii pw. św. Wojciecha i św. Stanisława w Rzeszowie, ul. Plac Farny 5, 35-010 Rzeszów - odbywają się w każdą ostatnią sobotę miesiąca (lub po zapowiedzi na naszej stronie ogniska Sychar Rzeszów w innym terminie). Rozpoczynamy od uczestnictwa we Mszy św. o godz. 19.00 (czas letni), a w czasie zimowym o godz. 18.00. Po Mszy św. przechodzimy do salki parafialnej, gdzie odbywa się spotkanie, wspólna modlitwa i świadectwa. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Zbigniew Lubas.
Parafia pw. św. Wojciecha i św. Stanisława >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Kochani,

mam do przekazania bardzo smutną wiadomość – zmarł syn naszej siostry Marysi.  Zachęcam i proszę wszystkich Was o udział we mszy św. pogrzebowej, która odbędzie się jutro, w sobotę 23.marca o godz.14 w kościele Wniebowzięcia NMP (ul. Grunwaldzka 31) w Raniżowie. W sprawach organizacyjnych (transport, zakup wiązanki) proszę o kontakt z Irenką, Tomkiem oraz Wiesiem i Anią.

Otrzymałem również zapewnienie od naszego Księdza Zbigniewa, że w intencji zmarłego odprawi msze święte – pierwszą w poniedziałek o godz.6:30 w swojej parafii a dodatkowo w sobotę 30 marca , w dniu spotkania naszego Ogniska w Rzeszowie, w farze o godz.18.

Na mszy św. w farze zajmiemy się oprawą liturgiczną (czytania, psalm responsoryjny i modlitwa wiernych) . Chętnych proszę o kontakt w tej sprawie ze mną. Po mszy odbędzie się spotkanie jak co miesiąc w naszej salce w budynku przedszkola obok domu parafialnego.

To bardzo trudny i bolesny czas dla Marii dlatego szczególnie proszę Was o modlitwę w intencji Jej Syna o pokój Jego duszy oraz o siły dla Matki, żeby mogła udźwignąć ten ogromny ciężar.

Pomódlmy się w intencji o pokój duszy i zbawienie wieczne dla śp.Pawła –  Ojcze nasz…. Zdrowaś Maryjo…Pod Twoją obronę ….Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki. Amen”.

 

Kronika