Ognisko Rzeszów – Parafia św. Wojciecha i św. Stanisława, Plac Farny 5

Parafia
Spotkania w Parafii pw. św. Wojciecha i św. Stanisława w Rzeszowie, ul. Plac Farny 5, 35-010 Rzeszów - odbywają się w każdą ostatnią sobotę miesiąca (lub po zapowiedzi na naszej stronie ogniska Sychar Rzeszów w innym terminie). Rozpoczynamy od uczestnictwa we Mszy św. o godz. 19.00 (czas letni), a w czasie zimowym o godz. 18.00. Po Mszy św. przechodzimy do salki parafialnej, gdzie odbywa się spotkanie, wspólna modlitwa i świadectwa. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Zbigniew Lubas.
Parafia pw. św. Wojciecha i św. Stanisława >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Kochani!

serdecznie chcielibyśmy zaprosić wszystkich na nasz opłatek ogniskowy, który odbędzie się w sobotę 15 stycznia 2022 roku w Parafii pw. Podwyższenia Krzyża w Rzeszowie ul. Krakowska 18 (obok CH NOWY ŚWIAT)

Spotkanie rozpoczniemy Mszy św. o godz.18, którą ks. Zbyszek odprawi w intencji wszystkich należących do naszej wspólnoty i naszych rodzin.

Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie w salce gdzie podzielimy się opłatkiem i dobrym słowem oraz pośpiewamy kolędy.

Osoby, które zaangażowały się w przygotowanie tego spotkania bardzo proszę o przybycie na godz. 17:00, a Ci którzy chcieliby jeszcze dołączyć i przygotować jakieś pyszne dania i wypieki proszę o kontakt ze mną 🙂

Ania i Ks. Zbyszek

Kronika